Hírlevél

Kawasaki hivatalos hírlevél

8 Január 2011 Kawasaki sikerek az amerikai Supercross bajnokságban

Amerikában már elindult a Supercross bajnokság, ahol mind a Class (450-esek), mind a Lites (250-esek) kategóriájában jól indult a szezon a Kawasaki csapatok számára.
Anaheim, Phoenix, LA. bevéve!
A 450-esek között Villopoto (#2) eddig két győzelemmel és egy második hellyel vezeti a bajnokságot James Stewart előtt. A Los Angeles-i Dodger Stadiumban a KX450F-fel megszerzett győzelme pedig különösen értékes, hiszen ez volt az első verseny ezen a pályán, így neve örökre összeforrt a Dodger Stadiummal.

A KX250F-fel versenyző Hansen (#100) szintén kétszer tudott győzni az eddigi három fordulóban és csapattársa Ticklie (#20) előtt vezeti a bajnokságot. A harmadik Kawás Rattray (#28) sajnos az első forduló után egy edzésen megsérült, és sérülten vágott neki az utolsó két fordulónak, de még ennek ellenére is hatodik helyen áll jelenleg a bajnokságban.

A versenyeket nyomon követheted a kawa.blog.hu blog oldalunkon, ahol elolvashatod az eddig három forduló képes összefoglalóját is.